Новини Учнівського сомоврядування

Центр «Інфо» готовий вас порадувати новими випусками газети «Пульс школи». Будьте в курсі наших шкільних новин!

Центр «Дисципліни і порядку» розповів гімназистам про сортування сміття. Чому європейці можуть сортувати сміття, а ми ні? Хіба українці гірше за мешканців Європи розуміють, що саме сортування відходів дозволяє країнам не «тонути» у сміттєвих завалах і не утримувати багатогектарні й надзвичайно шкідливі для довкілля і людей сміттєзвалища? Звичайно, розуміють, але багато хто вважає, що це проблема не кожного громадянина, а виключно держави. Ми повинні крокувати в ногу з часом і кожного дня повторювати дітям, що вони є творцями свого майбутнього, тільки тоді, звичка сортувати сміття переходитиме від покоління до покоління.

Не знаєш, де провести вільний час? Де спокійно почитати, чи обговорити питання, які тебе турбують? А, можливо, в тебе є акторські здібності? Тоді ми запрошуємо тебе  до нашої кімнати під назвою «StudentLounge». Спікер учнівського самоврядування – Пилипенко Владислава виграла гранд на 15000 грн., які підуть на реалізацію даного проекту. 


 

Різдвяні вітання від учнів.

10.01.2019 р. представники учнівського самоврядування школи разом з педагогами Анастасією Кальчук і Альбіною Рудоман вітали вчителів з Різдвяними святами. Наша молодь дуже талановита і креативна! Дякуємо Вам за свято!

 

Учнівський інтерактив

21.03.2019 року на базі нашої школи відбувся учнівський інтерактив на тему "Формування патріотичних та громадянських якостей особистості лідера засобами національно-патріотичного виховання", який проходив у вигляді брейн-рингу. Лідери шкіл міста в рамках конкурсів "Історичний", "Повір у географію", "Мовно-літературний", та ін. мали змогу пригадати та обговорити питання з історії, звичаїв та традицій, фольклору України. А на завершення отримали цікаві "Пам'ятки молодого громадянина".

Вибори Голови учнівського самоврядування

12.04.2019 р.,  відбулися вибори Голови учнівського самоврядування нашої школи. Учні 5-10 класів, вчителі проголосують за одного/одну із 6 кандидатів, які цьогоріч заявили про себе і вирішили очолити "Учнівську республіку".  05.04.2019 р. відбудуться Дебати кандидатів, під час яких вони будуть мати можливість презентувати себе, довести свою позицію, познайомити присутніх із Програмами власних ініціатив, задати питання опонентам, звернутися із меседжами до виборців! Зараз триває агітаційний період, створюються команди підтримки та однодумців, друкуються виборчі бюлетені, обдумуються перші кроки співпраці з усіма учасниками виборчого процесу. 

Сьогодні кандидати зустрілися з найактивнішими лідерами нашої школи: Головою ГО "АЮЖ" Аліною Паламарчук, Головою учнівського самоврядування школи Дмитром Рубаном і переможницею Всеукраїнських дебатів серед молоді Владиславою Пилипенко, які надали конструктивні поради, як стати успішним лідером, яка роль Голови УС, якими якостями наділений лідер, які цінності сповідує. Кандидати дізналися нові терміни "Соціальне підприємництво", "Конструктивний діалог", "Відновні практики - медіація і Коло", "Комунікативні навички". 

Бажаємо перемоги нашим кандидатам Бачуриній Софії (8А), Бондарчук Надії (8А), Махрову Євгенію (8Б), Варзі Віталію (8Б), Заставній Руслані (9А) і Микитюк Діані (9В).

Дебати кандидатів на Голову учнівського самоврядування

Відбулися дебати між кандидатами на Голову учнівського самоврядування "Учнівська республіка".

У дебатах взяли участь: діючий Голова УС Дмитро Рубан, групи підтримки кандидатів і їхні класні керівники, старости 5-11 класів, учні 6 і 9 класів, адміністрація школи, вчителі.

 

Стажування учнів у міській раді

10.04.2019 р. учні шкіл міста, в тому числі й учні Жмеринського ліцею №5, пройшли стажування у Жмеринській міській раді. Дуже гарні враження від співпраці, гарний досвід і мотивацію отримали молоді люди. Все це вони використають у виборі своєї майбутньої професії.

Даний захід було організовано управлінням освіти Жмеринської міської ради.

 


 

Щосереди у школі відбувається засідання ради лідерів учнівського самоврядування "Учнівська республіка".


У цьому відео –щирість побажань педагогам до Дня вчителя від школярів, які входять до учнівського самоврядування.


 

 Учнівське самоврядування Жмеринського ліцею №5  взяли участь у проекті «Zero Waste School”, який організував KLITSCHKO FOUNDATION.  

Відео ЕКОС