Китайська мова в школі

Вперше в Жмеринці, на базі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія" діти мають змогу вивчати китайську мову.

«Для чого вивчати китайську мову?» - питання суто особисте. На перший погляд, вивчення китайської мови може здаватись дурної думкою та пустою тратою часу, адже сьогодні найпопулярніша мова у світі – англійська. З іншого боку, сьогоднішній Китай – країна, котра розвивається колосальними темпами і у перспективі – найбагатша держава світу. До того-ж, ті, хто сьогодні наладять зв’язки з Китаєм, можуть отримати не поганий прибуток і нові можливості для розвитку у майбутньому.

Отже, вивчити китайську мову – перспективо і саме тому ця мова в останні декілька років набирає все більше шанувальників за межами Китаю. 

Варто пам'ятати, що до вивчення китайської мови потрібно підходити з терпінням і старанням, повністю занурюючись в предмет. Китайська мова не сприймає поспішності у вивченні.

 

Майбутні китаєзнавці

 

А ви писали контрольні? А контрольна з китайської мови? А ми писали і отримали "Відмінно".

 

На Святі Осені китаєзнавці порадували глядачів гарним танцем

Незважаючи на те, що до китайського Нового року залишилося більше місяця, учні власноруч приготували вітальні листівки. Приємно отримати такий подарунок де описано прихід зими на китайській мові.


5 грудня в Жмеринській НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія" відбулася щорічна шкільна конференція з китайської мови та культури.

Цього року темою заходу обрано "Відомі люди Китаю".

 Учні розповіли про людей, які досягли успіху у різних сферах діяльності. Також, зробили власний висновок про ті якості, які сприяли знаменитостям у досягненні успіху.


 

 Про нас пишуть в пресі:

 


Зимові канікули в КитаЇ

Завдяки пропозиції від Інституту Конфуція керівник гуртка із китайської мови Ольга Вікторівна Лещенко побувала в Китаї.

Протягом 14 днів вдалося відвідати основні історичні місця цієї країни, пройти курс підвищення кваліфікації та отримати сертифікат.

Інститутом Конфуція спільно із Харбінським інженерним університетом опубліковано річний звіт за результатами проведеної роботи за 2019 рік, на сторінках якого розміщені фотографії учнів нашої гімназії. Відмічена участь у майстер-класі із китайської мови та перемогу у конкурсі "Кубок Дружби".

Маю надію, що і надалі наші учні демонструватимуть високий рівень знань із китайської мови та їх успіхи будуть відмічені у нашій країні та за її межами.

Ольга Лещенко

 

 

 

 

 


КИТАЙСЬКИЙ НОВИЙ 2018 РІК В НВК 

Майстер-клас з китайської мови.

Сучасний методичний інструментарій викладача китайської мови 

Відео-звіт свята китайского Нового року

День китайської мови

Поїздка в Інститут Конфуція м. Одеса 

Міжнародні екзамени із китайської мови

Конкурс з китайської мови

Знову перемога з китайської мови.


 

 

北风 吹了

雪花

大地 了。

                                             冬天 了。