Виховна робота

Як створити недискримінаційне середовище у школі: покрокова інструкція для директора

Правила поведінки учнів

Протидія булінгу


План протидії булінгу


Починаючи з жовтня 2019 року у школі працює волонтерка Корпусу Миру США Емма Коатес за Програмою "Молодіжний розвиток". Представниця США створила в закладі освіти клуби для учнівської молоді 7-11 класів


 

 

 Про підсумки проведення Місячника цивільного захисту у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»

 

 

16 червня 2015 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підписав Наказ Міністерства освіти і науки № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та Методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах».

 Уже з наступного 2015-2016 навчального року Концепція реалізовуватиметься у загальноосвітніх навчальних закладах України.

 

Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

Заходи щодо реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді

 

 

 

Виховання, як важливе явище суспільного життя, здавна стало провідною функцією  людського суспільства.

 

Провідним напрямом навчально-виховної роботи школи-гімназії сьогодні є національно-патріотичне виховання з метою передачі молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його соціального досвіду, національної ментальності, своєрідності, світобачення. Це створює основу для формування особистих рис громадянина України: духовності, моральної, правової, трудової, екологічної, художньо-естетичної культури, розвитку індивідуальних здібностей і талантів учня.

 

 
 
 

 Розділ в процесі допрацювання та доповнення.