Новини


Безпека дітей понад усе!!!

    Безпека дітей - це одна із найважливіших місій школи, а особливо зараз. І ми дбаємо про те, щоб наші учні/учениці були обізнані, як уберегти себе не лише під час освітнього процесу, а й вдома, на вулиці, в громадських місцях!
   🧑‍🚒👮Цікавий інтерактивний "Урок безпеки" для учнів/учениць 5-Г класу провели старша інспекторка з ювенальної превенції Жмеринського Жмеринський районний відділ поліції Альона Кушнір і провідний Інспектор відділу запобігання НС Жмеринського районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області Павло Кириловський.
03.02.2023 | Aдмін | Читати далі

Перемога🥇Пишаємося..

   За результатами ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учениця 7 класу КЗ «Жмеринський ліцей №5» Літвин Алевтина виборола почесне призове І місце 📚💜🥇
  Високу майстерність та професіоналізм у своїй справі показала її наставниця - Гниця Людмила Миколаївна  👩🏻‍🏫📚
 
   Щиро вітаємо нашу ПЕРЕМОЖНИЦЮ! 🏆❤️📚
02.02.2023 | Aдмін | Читати далі

"Вони загинули за Україну..."

   29 січня 2023 року в Україні відзначається 105-та річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

   Завдяки звитязі та сміливості українських вояків ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на кілька днів, коли тривали переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. Важливо було, аби на той момент українська столиця перебувала під контролем Центральної Ради. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.

Пам’ятаймо Героїв Крут! 

29.01.2023 | Aдмін | Читати далі

"Діти Італії - дітям України"

🇮🇹🇺🇦 27 січня  у школі відкрилася виставка дитячих малюнків "Діти Італії - дітям України". 
❤️ Разом з малюнками діти надіслали українцям листи зі словами підтримки: "Ми молимося за вас", "Дякую за сміливість та відвагу", "Дуже скоро все закінчиться і ви знову будете багато грати, співати та танцювати!", “Діти в Україні помирають. Ми тут відчуваємо ваш біль. Дуже вас розуміємо,” - пишуть італійські діти у своїх листах.
💙 Ці малюнки та листи дуже щирі і відверті, в них багато доброти, тепла і любові, віри в нашу країну…
💛 Сьогодні увесь світ підтримує Україну у її боротьбі за свою незалежність, її вибір і її майбутнє.
27.01.2023 | Aдмін | Читати далі

День Соборності України 💙💛

🇺🇦 "Україна! Єдина, соборна, незламна, непоборна!" 
💙 22 січня - День Соборності України — одне зі знакових свят українського державотворення після Дня Незалежності України. Напередодні свята в школі відбулися "Уроки Соборності" для учнів 1-11 класів.
💛 І навіть під час повітряної тривоги в укритті діти співали #ЧервонуКалину - пісню, яка об'єднала не лише Україну, а і весь світ!
 
21.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Тренінг "Соціо-емоційна підтримка підлітків"

  Упродовж з 10 по 12  січня 2023 року у нашому закладі освіти проходили тренінгові заняття  для вчителів КЗ "Жмеринський ліцей N5" за програмою "Соціо_емоційна_підтримка_підлітків_України" від UNICEF , яку впроваджує Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine.

   Програма отримала дуже гарні враження від вчителів, які в сьогоднішніх умовах також потребують соціо-емоційного благополуччя.

12.01.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Всього новин: 67