Новини


Інтерактив "Дорожня пригода"

20 жовтня завершили #МісячникЦивільногоЗахисту у школі і спільно зі співробітниками Жмеринського районного відділу поліції і Спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Ларисою Шовкалюк провели для учнів 5-их класів інтерактив "Дорожня пригода".

Через гру діти, напередодні осінніх канікул, пригадали правила дорожнього руху і правила поведінки пішохода/велосипедиста на дорозі.

 

 

23.10.2023 | Aдмін | Читати далі

Свято смаколиків "Осінній ярмарок"

20 жовтня у школі відбулося справжнє свято смаколиків!

Першокласники разом зі своїми батьками та вчителями Наталья Процюк і Жанна Зеленська об'єднали Всесвітній день хліба і Всесвітній день яблук та організували у школі "Осінній ярмарок" на підтримку Збройних Сил України!

Українські пісні, частування, веселий дитячий сміх і грн. для наших захисників/захисниць ... Дякуємо ЗСУ за можливість зробити дітям свято у школі!

 

 

23.10.2023 | Aдмін | Читати далі

Профілактика правопорушень

З метою профілактики правопорушень серед підлітків та з метою попередження їх від різних видів небезпек відбулася зустріч учнів 9-11 класів із старшим інспектором з ЮП Жмеринського РВП капітаном поліції Людмилою Вінницькою, фахівцем сектору ДСНС Володимиром Аніщенком і спеціалістом з безпеки Ларисою Шовкалюк ( Лорочка Шовкалюк )

❗️Учасники діалогу спілкувалися про  попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх. Окреме питання було присвячене проблемі жорсткого поводження з дітьми та булінгу в сучасному суспільстві.

13.09.2023 | Aдмін | Читати далі

Олімпійський урок

8 вересня у переддень Дня фізичної культури і спорту  в Україні провели традиційний загальний "Олімпійський урок" для наших учнів.

Діти привітали оплесками своїх вчителів фізкультури Віктор Вергеліс Светлана Чурбанова Світлана Шевченко Діана Мостова

На наш Урок завітав почесний гість, майстер спорту з легкої атлетики, учасник І Юнацьких Олімпійських ігор Вадим Адамчук , який привіз дітям спортивні подарунки.

 

 

10.09.2023 | Aдмін | Читати далі

Перший шкільний документ

14 червня учні 9-х класів урочисто отримали свій перший шкільний документ - свідоцтво про базову загальну середню освіту!

15.06.2023 | Aдмін | Читати далі

Меморандум про співпрацю та ремонт спортивної зали: спортивний фестиваль в ліцеї №5 у Жмеринці

Зі щирими посмішками діток, запальною руханкою, яскравими емоціями та підписанням угоди про співпрацю відбувся спортивний фестиваль «На зустріч успіху» у Жмеринці в ліцеї №5.

Цього дня начальник управління освіти Аліна Твердохліб, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ірина Завірюха, директор ліцею №5 Юлія Когут та керівник проєкту «Єдина Україна» Олексій Качан підписали Меморандум про співпрацю, а представники трьох ліцеїв Жмеринської громади отримали комплекти спортивного спорядження, для того, щоб впроваджувати «Цікаву фізкультуру» в закладах освіти.

14.06.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 113