Новини

І знову перемога у ІІІ- му етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Ще одну перемогу вибороли юні жмеринчанки у ІІІ- му етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: найкращими у змаганнях з волейболу на районному рівні стали «Нестримні».

На змаганнях, де зібрались кращі шкільні команди з різних куточків Жмеринського району, нашу громаду представила команда дівчат «Жмеринського ліцею №5», яка виборола перемогу у ІІ-му етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу та стала кращою серед команд освітніх закладів Жмеринської міської територіальної громади.

Команда-переможець крокує далі та візьме участь у наступному етапі змагань, який проходитиме серед команд освітніх закладів області.

Це вже друга золота нагорода, яку вибороли юні представниці Жмеринської міської територіальної громади у ІІІ-му етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». На початку квітня школярки «Жмеринського ліцею №5», які представили нашу громаду на районному рівні, здобули перемогу у змаганнях з черліденгу.

Вітаємо юних жмеринчанок, їх тренера та всю освітянську родину з чудовим результатом, пишаємось їхніми досягненнями та бажаємо перемоги на обласному рівні. Дякуємо вчительці фізичної культури Світлані Чурбановій за гарну підготовку команди дівчат до змагань.

21.04.2024 | Aдмін | Читати далі

Команда дівчат нашої школи виборола почесну бронзову нагороду в ІІІ етапі Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги".

Сьогодні, у нелегкій боротьбі із найсильнішими командами з баскетболу із 5 територіальних громад області,  команда дівчат нашої школи виборола почесну бронзову нагороду в ІІІ етапі Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги".

Ми пишаємось нашими дівчатами, дякуємо за гарний результат і бажаємо нових перемог та успіхів!

Команду призерок підготував вчитель фізичної культури Віктор Вергеліс.

04.04.2024 | Aдмін | Читати далі

Пишаємось нашою ученицею Анастасією Мосійчук (6-Г клас).

Вихованка відділення плавання Жмеринської дитячо-юнацької спортивної школи Анастасія Мосійчук представила Вінниччину у складі збірної команди області у зимовому чемпіонаті України з плавання серед кадетів та виконала на трьох дистанціях норматив ІІ-го дорослого розряду.

Змагання відбулись 16-19 березня у Полтаві та зібрали майже 270 учасників із 17 областей України та столиці нашої держави.
Анастасія Мосійчук показала гарну спортивну підготовку та виконала на трьох дистанціях норматив ІІ дорослого розряду, здобувши 942 очки в командному заліку.

Право представляти Вінниччину на Чемпіонаті України з плавання жмеринчанка виборола, здобувши три медалі обласного Чемпіонату, який пройшов у лютому цього року у Вінниці.

26.03.2024 | Aдмін | Читати далі

Ще один ПЕРЕМОЖНИЙ ДЕНЬ!!!

І місце в ІІ етапі змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з черліденгу!

Круті "Запальнички" сьогодні найкрутіші! І ми пишаємось нашими дівчатами! Бажаємо перемоги на змаганнях вищого рівня!

Дякуємо вчительці фізичної культури Діана Мостова за підготовку команди, а батькам за підтримку!

03.03.2024 | Aдмін | Читати далі

Пишаємось нашими талановитими дітьми!

Вітаємо Анастасію Козлан і бажаємо нових злетів та перемог!

Учениця 8-Б класу КЗ "Жмеринський ліцей N 5 " Козлан Анастасія посіла II місце в конкурсі читців імені Т.Г. Шевченка. Молодець!!! Вітаємо!