Новини


Світло для шкільного укриття

🎁 23 грудня  отримали гуманітарну допомогу для КЗ "Жмеринський ліцей N5" - генератор для освітлення шкільного укриття від Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine в рамках проєкту UNICEF UNICEF Ukraine #ЮНІСЕФ
🙏 Дякуємо  за таку вагому підтримку дітей нашої школи!
23.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП

  У період з 20 грудня по 22 грудня 2022 року у закладі освіти проводилися засідання команд психолого-педагогічного супровіду дітей з особливими освітніми потребами. Наш заклад надає послуги інклюзивної освіти  19-ьом дітям з ООП. 

  На засіданнях на розгляд виносилися  слідуючі питання:

1. Про обговорення  результатів  індивідуальної програми розвитку учня/учениці  протягом І семестру 2022 – 2023 н.р. 

2.Про  аналіз навчальних досягнень та корекційно-розвиткової роботи за перше півріччя 2022-2023 н.р. 
 
3.Про обговорення навчальних труднощів і поведінкових особливостей дитини з ООП.

 

21.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Освітні подарунки у школу під ялинку

16 грудня Жмеринський ліцей 5 зустрічав поважних гостей. З вітаннями та подарунками завітала народний депутат України Борзова Ірина Наумівна. Вона подякувала педагогічному колективу закладу, що  під час війни в нелегких умовах , під час сирен та вибухів, інколи без світла вчителі  продовжують  навчати та підтримувати наших дітей.
21.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Міський дитячий шаховий турнір

♟️ 17 грудня в укритті нашої школи відбувся  кваліфікаційний турнір з шахів серед юнаків і дівчат, присвячений Дню Святого Миколая.🧑🧒 В турнірі прийняли участь як діти-початківці, які ще не мають розряду, так і уже досвідчені гравці, аж до першого дорослого розряду.
  Приємно, що турнір об'єднав дітей нашого міста і детей, які з числа ВПО (всього 130 дітей!)
  🏆🧑‍🎄 Зі святом усіх присутніх привітали організатори турніру і начальниця управління освіти пані Алина Твердохлеб

 

17.12.2022 | Aдмін | Читати далі

"Ой хто-хто Миколая любить..."

  Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

  Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному. Це довгожданий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка?! Слухняних діток під подушкою чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися про свою поведінку та чекати в подарунок тільки різочку

  В наш час  дітям так важливо не забувати про диво та чудеса. І тому для усіх учнів школи адміністрація створила свято чудес, радощів та веселощів. 

  Нехай Микола Чудотворець допоможе нам жити в мирі і злагоді, любити свій народ, батьків та ближніх своїх, добре вчитися, творчою працею примножувати добрі діла на благо країни!

16.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Сад Перемоги

🌷 Коли в Україні стартував благодійний освітній проєкт #Flowers4school , спрямований на озеленення українських шкіл квітами, учні 5-Г класу вирішили взяти в ньому участь, щоб навесні створити "Сад Перемоги" на пришкільній ділянці. 
🌺 Сьогодні вони отримали довгоочікуваний подарунок від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України - 500 цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів. 
🌼 Навесні п'ятикласники зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти.
🌸 Найважливіша місія проєкту - познайомити дітей зі світом квітів. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин на пришкільних ділянках України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей і доведе їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до Батьківщини.
13.12.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 111