Новини


День пам’яті жертв голодоморів

Четверта субота листопада – день, що об’єднує українців через спільне минуле – День пам’яті жертв голодоморів.
Цьогоріч Україна та світ вшановує невинно вбитих голодом українців 27 листопада.
🕯️Традиційно о 16:00 ми запалимо свічки у вікнах своїх будинків, біля меморіалів пам’яті жертв Голодомору-геноциду по всій Україні та за кордоном.

       

26 листопада у школі було проведено низку заходів з метою вшанування пам`яті жертв Голодомору 1932 – 1933 рр., які спрямовані на донесення до учнів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ. У кожному класі відбулися уроки-реквієми. Ці уроки запам`ятаються усім завдяки тим емоціям, суму, жалю і співпереживанням, які вчувалися у кожному слові. У шкільній бібліотеці була організована виставка літератури, що висвітлює трагічні сторінки Голодоморів, а у вестибюлі школи оформлено інформаційний куточок з фотоматеріалами тих жахливих подій.

29.12.2021 | Aдмін | Читати далі

День Гідності та Свободи

19 листопада напередодні Дня Гідності та Свободи, вчителі та учні нашої школи вшановували славу, патріотизм та непереможний дух учасників революцій та учасників бойових дій, які воюють на Сході України .

22.11.2021 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо переможця ЛАЙТ-ФОТОКОНКУРСУ «Кращий кабінет початкових класів ЗЗСО – 2021»

За результатами ЛАЙТ-ФОТОКОНКУРСУ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ «Кращий кабінет початкових класів ЗЗСО - 2021», який проводився у період з 20 вересня по  15 жовтня 2021 року, у номінації «100 кращих кабінетів початкової школи», класна кімната 2-Б класу,  відповідальною  якої є Музика Дар’я Вадимівна, вчитель початкових класів  , визнана кращою та нагороджена Грамотою відповідного зразка за зайняте 6 рейтингове  місце.
Вітаємо Дар’ю Вадимівну з перемогою! Бажаємо творчого натхнення та успішної реалізації концептуальних засад Нової української школи.    

     

 

10.11.2021 | Aдмін | Читати далі

Неформальний урок "Я досліджую світ"

29.10.2021
🐿️ Сьогодні для учнів 1-6 класів відбувся неформальний урок "Я досліджую світ", який просто неба провели представники обласного Центру неформальної освіти "Майбутнє нації". 🦂 Зміст цього уроку поєднує пропедевтику природознавства, біології, зоології, географії.
🐢 Діти мали змогу ближче ознайомитися з 15 видами екзотичних тварин - розглянути, доторкнутися, свотографуватися.
🐍У дітей залишилися гарні враження після цього уроку!

 

01.11.2021 | Aдмін | Читати далі

Для школи №5 у Жмеринці придбали лінгафонний кабінет: вчать польську, китайську, англійську

За державні кошти освітньої субвенції у Жмеринці придбали лінгафонний кабінет для опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5.
У школі №5 м.Жмеринка вивчають 4 іноземні мови, і обладнання лінгафонного кабінету допоможе учням якісно вивчати іноземні мови, а саме: англійську, німецьку, польську та китайську мови.
Начальник управління освіти Аліна Твердохліб під час розмови з педагогами та дітьми розповіла, що давно мріяла придбати сучасне обладнання для вивчення іноземних мов.
«У цьому році ваш заклад отримав першість серед закладів нашої громади за результатами ЗНО, і, я дуже сподіваюся, що це сучасне обладнання зробить процес навчання незвичним, цікавим, захопливим, і допоможе якісно засвоїти нові знання», – акцентувала Аліна Петрівна.
 
01.11.2021 | Aдмін | Читати далі

28 жовтня Україна відзначає визначну дату — День визволення від фашистських загарбників.

28 жовтня Україна відзначає визначну дату — День визволення від фашистських загарбників, національне свято, присвячене вигнанню військ нацистської Німеччини з території України 1944 року.
Вчитель історії Олександр Бойцун провів урок пам'яті для учнів 9 класу за темою: "Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні..."
01.11.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 «17» 18 19
Всього новин: 111