Новини


"Вони загинули за Україну..."

   29 січня 2023 року в Україні відзначається 105-та річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

   Завдяки звитязі та сміливості українських вояків ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на кілька днів, коли тривали переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. Важливо було, аби на той момент українська столиця перебувала під контролем Центральної Ради. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.

Пам’ятаймо Героїв Крут! 

29.01.2023 | Aдмін | Читати далі

"Діти Італії - дітям України"

🇮🇹🇺🇦 27 січня  у школі відкрилася виставка дитячих малюнків "Діти Італії - дітям України". 
❤️ Разом з малюнками діти надіслали українцям листи зі словами підтримки: "Ми молимося за вас", "Дякую за сміливість та відвагу", "Дуже скоро все закінчиться і ви знову будете багато грати, співати та танцювати!", “Діти в Україні помирають. Ми тут відчуваємо ваш біль. Дуже вас розуміємо,” - пишуть італійські діти у своїх листах.
💙 Ці малюнки та листи дуже щирі і відверті, в них багато доброти, тепла і любові, віри в нашу країну…
💛 Сьогодні увесь світ підтримує Україну у її боротьбі за свою незалежність, її вибір і її майбутнє.
27.01.2023 | Aдмін | Читати далі

День Соборності України 💙💛

🇺🇦 "Україна! Єдина, соборна, незламна, непоборна!" 
💙 22 січня - День Соборності України — одне зі знакових свят українського державотворення після Дня Незалежності України. Напередодні свята в школі відбулися "Уроки Соборності" для учнів 1-11 класів.
💛 І навіть під час повітряної тривоги в укритті діти співали #ЧервонуКалину - пісню, яка об'єднала не лише Україну, а і весь світ!
 
21.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Тренінг "Соціо-емоційна підтримка підлітків"

  Упродовж з 10 по 12  січня 2023 року у нашому закладі освіти проходили тренінгові заняття  для вчителів КЗ "Жмеринський ліцей N5" за програмою "Соціо_емоційна_підтримка_підлітків_України" від UNICEF , яку впроваджує Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine.

   Програма отримала дуже гарні враження від вчителів, які в сьогоднішніх умовах також потребують соціо-емоційного благополуччя.

12.01.2023 | Aдмін | Читати далі

З Різдвом Христовим!

   З Святвечором і прийдешнім Різдвом! Всім нам перемоги і миру. Щоб всі наші воїни-захисники повернулися живими і здоровими, щоб діти і дорослі забули звуки сирен і вибухів, вимушені переселенці повернулися додому.  Щоб всі  найкращі якості нашої нації, які  проявились в нас в цю лиху годину, тільки зміцнювались і розвивались.

06.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Засідання педагогічної ради

    3 січня 2023 р. відбулася педагогічна рада на тему: "Про впровадження вимог нового Державного стандарту в освітній процес 5-их класів. Стан. Проблеми. Перспективи"

06.01.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 «13» 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Всього новин: 137

Навігація

Корисна Інформація

  Національна дитяча гаряча лінія
  Міністерство освіти і науки України

  Жмеринська міська рада

  Управління освіти Жмеринсьої міської ради

  Методичний кабінет управління освіти Жмеринсьої міської ради

  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

  Вінницька академія неперервної освіти

  Інформаційна система управління освітою

  Мої знання