Новини


Ще один ПЕРЕМОЖНИЙ ДЕНЬ!!!

І місце в ІІ етапі змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з черліденгу!

Круті "Запальнички" сьогодні найкрутіші! І ми пишаємось нашими дівчатами! Бажаємо перемоги на змаганнях вищого рівня!

Дякуємо вчительці фізичної культури Діана Мостова за підготовку команди, а батькам за підтримку!

03.03.2024 | Aдмін | Читати далі

Пишаємось нашими талановитими дітьми!

Вітаємо Анастасію Козлан і бажаємо нових злетів та перемог!

Учениця 8-Б класу КЗ "Жмеринський ліцей N 5 " Козлан Анастасія посіла II місце в конкурсі читців імені Т.Г. Шевченка. Молодець!!! Вітаємо!

03.03.2024 | Aдмін | Читати далі

Проліски надії 2024

  27 лютого у школі відбулося справжнє свято мистецтва - конкурс вчительської та учнівської творчості "Проліски надії 2024"

Наші діти вражають своїми талантами та тврчистю!  Дякуємо всім, хто допоміг підготуватися учням/ученицям до конкурсу: вчителям, батькам, керівникам гуртків!

 

28.02.2024 | Aдмін | Читати далі

Команда хлопців з баскетболу нашої школи виборола ІІ місце у фіналі

 

Команда хлопців з баскетболу нашої школи виборола

2️⃣ місце🥈 у фіналі ІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"!
🤗 Ми пишаємось нашими хлопцями!
🥰

Дякуємо вчителю фізичної культури Віктор Вергеліс за підготовку команди!

26.02.2024 | Aдмін | Читати далі

ПЕРЕМОГУ у фіналі ІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"!

 

 

Команда дівчат з волейболу нашої школи виборола ПЕРЕМОГУ у фіналі ІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"!

А команда хлопців зайняла почесне 3 місце!

Ми пишаємось нашими учнями і ученицями!

Дякуємо вчительці фізичної культури Светлана Чурбанова за підготовку команд!19.02.2024 | Aдмін | Читати далі

Відкриття інтерактивного класу безпеки

 

У Жмеринці облаштували сучасний інтерактивний Клас безпеки, в якому діти мають змогу не просто дізнаватися важливу інформацію про те, як діяти в різних небезпечних ситуаціях, а й використовувати навички на практиці.

Спеціальний будиночок, який відповідає вимогам міністерства, у цікавій і доступній формі пояснює дітям причини та етапи розвитку пожежі в побуті, вчить миттєво реагувати на небезпеку і попереджувати такі ситуації.

Рятувальники зауважують, що це хороший досвід в освітній галузі, завдяки якому діти часто знають більше корисної інформації, ніж їхні батьки.

Заступник начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Олег Сторожук зауважив, що Клас безпеки відповідає усім вимогам і подякував та освітянам і місцевій владі за розвиток культури безпеки.

«На теренах області відкрито понад 300 класів безпеки, але такий макет, як у Жмеринському ліцеї №5 є першим. Завдяки такому багатофункціональному пристрою навчальний процес буде проводитися ефективніше. Культура безпеки дуже важлива, особливо у сьогоднішній, коли в державі триває війна. Тому я вітаю освітній заклад і юних рятувальників із відкриттям такого Класу Безпеки та дякую міській владі за підтримку», - акцентував заступник начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Олег Сторожук.
Олег Сторожук також зауважив, що учнівська молодь завдяки цікавим урокам з демонструванням наочностей, відеоматеріалів, ситуаційно-рольових ігор, практичним лекціям, тренінгам та конкурсам часто краще орієнтується і знає, як діяти в тій чи іншій ситуації, ніж дорослі.
У Кімнаті безпеки представлені зона пожежної безпеки, мінної безпеки, домедичної допомоги, безпеки життєдіяльності, правил дорожнього руху, зона психологічного розвантаження, відеопрезентацій та ігрова зона.
Директор Жмеринського ліцею №5 Юлія Когут розповіла, що втілити ідею з відкриттям такої кімнати Безпеки допомогла місцева влада, управління освіти, рятувальники та батьки.
Начальник управління освіти Аліна Твердохліб Аліна Твердохліб звернула увагу, що будиночок пожежної безпеки в точності відтворює звичайний будинок із побутовими приладами, вентиляцією, аварійними виходами, пожежними драбинами та навіть блискавковідводами.

Секретар міської ради Вадим Кожуховський Вадим Кожуховський у розмові з представниками служби ДСНС зауважив, що у Жмеринській громаді з початку повномасштабної війни багато уваги приділяють для створення безпечних і комфортних умов в укриттях для повноцінного навчання дітей, а такі Кімнати безпеки допоможуть краще засвоїти важливу інформацію.

19.02.2024 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Всього новин: 137

Навігація

Корисна Інформація

  Національна дитяча гаряча лінія
  Міністерство освіти і науки України

  Жмеринська міська рада

  Управління освіти Жмеринсьої міської ради

  Методичний кабінет управління освіти Жмеринсьої міської ради

  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

  Вінницька академія неперервної освіти

  Інформаційна система управління освітою

  Мої знання