Новини


Міжнародний день прав людини

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.
Сьогодні завершилась Всеукраїнська акція #16ДнівПротиНасильства
З нагоди цієї події в нашій школі пройшов загальношкільний урок "Подорож країною прав людини/дитини", під час якого учні/ці 1-11 класів дізналися про права людини/дитини в Україні. Вчитель правознавства Олександр Бойцун ознайомив школярів із Загальною декларація прав людини, Конвенцією ООН про права дитини та іншими документами, які захищають права людей/дітей в Україні і світі.
29.12.2021 | Aдмін | Читати далі

Новий новорічно-різдвяний дизайн

🌲Уже стало традицією в нашій школі - кожен рік створювати новий новорічно-різдвяний дизайн!
❄️ У 2021 році акцент було зроблено на білих кольорах (іграшки ручної роботи, дизайнерське містечко та ін.).
⭐ Ми пишаємось тим, що школа отримала перемогу у номінації "Найсвятковіша школа України 2021" від Global Teacher Prize Ukraine
🧑‍🎄 Цьогоріч учениці 5-9 класів разом із вчителькою трудового навчання Юля Троцька готують блакитні прикраси та дизайн у блакитних кольорах, адже 2022 рік пройде під заступництвом Блакитного Водяного Тигра.
🤗 Ми дякуюємо дівчатам, їхнім батькам і вчительці за креатив, майстерність і круті ідеї.

 

29.12.2021 | Aдмін | Читати далі

16 Днів Проти Насильства

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.
«Попереджений – захищений» - під таким гаслом пройшли заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у нашій школі, які організували і провели класні керівники 1-11 класів, педагог-організатор Ксюша Слободян-Овчарук , соціальний педагог Оксана Кучинская .
 
29.12.2021 | Aдмін | Читати далі

Моя майбутня професія моє успішне майбутнє

#Моя_майбутня_професія_моє_успішне_майбутнє
#Демократична_школа
Продовжуємо впроваджувати проєкт з профорієнтації для учнів 9 класу Опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. N5 Жмеринської міської ОТГ
Робимо перші спроби для розвитку шкільного соціального підприємництва, як одного із найефективніших методів формування в молоді соціальної відповідальності, набуття навичок керування власною діяльністю і процесом вцілому, роботі в команді, самостійному контролю всіх етапів реалізації ідеї.
Дев'ятикласники/ці проводять майстер-класи з зі створення новорічно-різдвяних подарункових паперових сумочок для школярів. За кошти, які вони планують виручити, діти хочуть придбати спортивний інвентар до шкільного спортзалу.

 

29.12.2021 | Aдмін | Читати далі

Здоров'я без сорому

Статеве виховання. Чи важливо це для підлітків?
🧏 Важливо! Це розуміють учні 7-х класів Опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. N5 Жмеринської міської ОТГ та їхні батьки, які підтримали участь своїх дітей в онлайн уроках #Здоровя_без_сорому від ГО Дівчата UNICEF Ukraine UNICEF Ці уроки проводять лікарі і дуже професійно доносять до дітей інформацію про особливості статевого дозрівання у підлітковому віці.

Всі хлопці та дівчата отримали подарунки за участь у заходах - набори для особистої гігієни та буклети "Здоров'я без сорому"

29.12.2021 | Aдмін | Читати далі

Працюй і подорожуй безпечно

Протягом листопада ми разом з тренерською командою у складі соціальної педагогині Оксана Кучинская і учениці Вероніка Слободянюк провели із учнями/ученицями 9-11 класів Опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. N5 Жмеринської міської ОТГ тренінг "Працюй і подорожуй безпечно". Сьогодні до нашої команди доєдналась тренерка Джерело надії / Spring of Hope Янина Кравченко        

 

29.12.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 «16» 17 18 19
Всього новин: 111