Новини


День Соборності України 💙💛

🇺🇦 "Україна! Єдина, соборна, незламна, непоборна!" 
💙 22 січня - День Соборності України — одне зі знакових свят українського державотворення після Дня Незалежності України. Напередодні свята в школі відбулися "Уроки Соборності" для учнів 1-11 класів.
💛 І навіть під час повітряної тривоги в укритті діти співали #ЧервонуКалину - пісню, яка об'єднала не лише Україну, а і весь світ!
 
21.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Тренінг "Соціо-емоційна підтримка підлітків"

  Упродовж з 10 по 12  січня 2023 року у нашому закладі освіти проходили тренінгові заняття  для вчителів КЗ "Жмеринський ліцей N5" за програмою "Соціо_емоційна_підтримка_підлітків_України" від UNICEF , яку впроваджує Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine.

   Програма отримала дуже гарні враження від вчителів, які в сьогоднішніх умовах також потребують соціо-емоційного благополуччя.

12.01.2023 | Aдмін | Читати далі

З Різдвом Христовим!

   З Святвечором і прийдешнім Різдвом! Всім нам перемоги і миру. Щоб всі наші воїни-захисники повернулися живими і здоровими, щоб діти і дорослі забули звуки сирен і вибухів, вимушені переселенці повернулися додому.  Щоб всі  найкращі якості нашої нації, які  проявились в нас в цю лиху годину, тільки зміцнювались і розвивались.

06.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Засідання педагогічної ради

    3 січня 2023 р. відбулася педагогічна рада на тему: "Про впровадження вимог нового Державного стандарту в освітній процес 5-их класів. Стан. Проблеми. Перспективи"

06.01.2023 | Aдмін | Читати далі

"З Новим роком! Роком ПЕРЕМОГИ!.."

🥳Рік, що минає, був нелегким – як для всієї країни, так і для кожного її громадянина зокрема.

   Нині, напередодні Нового року педагогічний колектив Жмеринського ліцей 5 бажає усім людям доброї волі, здоров’я й довголіття, благополуччя й сімейної злагоди!
   Нехай проблеми й негаразди залишаться у старому, 2022році, а 2023 рік, який уже на порозі, хай буде щедрим на добрі, радісні події, відкриє для України гарні перспективи, збереже й зміцнить дух і єдність народу! А Різдво Христове нехай благословить нас на нові звершення, примножить віру в щасливе майбутнє! 

   Вітаємо кожного українця з прийдешніми святами, з тим що ми проживали цей рік, як єдина країна, що наші серця билися в унісон, що наші молитви були, є і будуть за нашу любу країну. 

31.12.2022 | Aдмін | Читати далі

15 років шкільній службі порозуміння "Коло друзів"

🤗 28 грудня у затишному, дружньому колі відзначили 1️⃣5️⃣ років шкільної служби порозуміння "Коло друзів" КЗ "Жмеринський ліцей N5", на яке завітали гості з інших шкіл нашого міста.
😃  Сьогоднішню річницю, як і день відкриття шкільної служби порозуміння у далекому 2007, ми святкуємо разом з директоркою школи Юлія Когут. 
😌 На жаль,  не вдалося  зібрати всіх шкільних медіаторів і медіаторок, які за ці роки вирішували конфлікти, презентували, організовували, творили і просто вносили позитив серед своїх однолітків. Проте, все ще попереду 😉👍
29.12.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 111