Новини


«Ой, хустина, хустиночка! Мережана, шита…»

  Наша рідна Україна — це край, де почалося наше життя, тут жили наші прадіди, тут корінь українського народу, який сягає в глибину століть.  Ми українці, а значить, маємо знати свою історію, розвивати культуру, традиції, любити свій народ, а це значить шанувати мамину пісню, що вчила добра і ласки, пам'ятати батьківську хату, бабусину скриню, з трепетом брати в руки речі, які в ній є, і берегти їх  як найціннішу реліквію.
 Споконвіку  зберігає наш народ пам'ять про хустину як про давній символ. Хустка — перша ознака одягу жінки — була широко розповсюджена по всій Україні. А способи її пов'язання були різними.
На ній і гроно, і пелюстка,
І небо райдуги на ній...
Мов берегиня вроди, хустка
Здавен у нашій стороні.
07.12.2022 | Aдмін | Читати далі

"Герої - серед нас!"

   Збройні Сили України сьогодні — це хоробрість, звитяжність та надія українців. На їхніх бойових плечах — роки захисту нашої Батьківщини. Увесь світ бачить: міць ЗСУ непохитна.

   Навіть крізь найтемнішу темряву українські воїни несуть за собою на звільнені території світло добра та свободи, світло Українського незалежного майбутнього. 

   Ми якніколи  розуміємо, що герої - серед нас. Це ті, хто став на захист нашої країни проти сильного ворога. Ті, завдяки кому ми прокидаємось, маємо змогу жити та працювати, виховувати дітей та дивитись в завтрашній день, навіть під час війни. 

06.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день волонтера

  🇺🇦 5 грудня - Міжнародний день волонтера!
Цьогоріч для нашої країни це слово набуло нового, особливого, героїчного значення!
 💙 Сьогодні відбулися зустрічі учнів нашої школи з волонтерами Жмеринщини, які розкрили учням особливості діяльності волонтерів та військових капеланів.
  💛 Урок громадянської освіти за участі волонтерки Катя Мазур було проведено в укритті, але учні 10 класів із інтересом слухали про діяльність волонтерського центру м. Жмеринки СВ (Самоорганізовані Волонтери) .
💙 До Дня Збройних Сил України педагоги, батьки та учні зібрали допомогу дня наших захисників і захисниць й передали її нашим бійцям на передову. ❗Кожен і кожна з нас сьогодні волонтер/ка!
  💛 "Українські волонтери - це люди, які без жодної нагороди допомагають українським військовим і цивільним, наближаючи нашу перемогу", - наголосила директор школи Юлія Когут
05.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день боротьби за скасування рабства

❗2 грудня - Міжнародний день боротьби за скасування рабства.
  🧏 З метою запобігання ризику втягнення молоді до ситуацій торгівлі людьми (особливо в умовах війни), проведено тренінгові заняття для учнів/учениць 7 і 8 класів.
03.12.2022 | Aдмін | Читати далі

День боротьби з СНІДОМ

 
  ❤️‍🩹 1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.
  🤷  В суспільстві і досі поширються різноманітні стереотипи про шляхи передачі вірусу імунодефіциту. Деякі люди вважають, що ця хвороба — «смертний вирок», «заразна» і що ВІЛ-інфікованих краще уникати. 
  🧏 Інформування — це один з ключових моментів у боротьбі з ВІЛ/СНІД-епідемією. Тому дуже важливо розповсюджувати знання про неї серед підлітків та молоді, які є однією з ключових груп людей, що підпадають під ризик.
 
❗ВІЛ НЕ ПЕРЕДАЄТЬСЯ:
✔️ при спільному користуванні побутових речей, посудом, роботі в одному приміщенні;
✔️ у лазні та сауні;
✔️ під час поцілунків;
✔️ обіймах і рукостисканні;
✔️ чханні та кашлі;
✔️ через перила, дверні ручки, столи, стільці;
✔️ при укусах комарів чи інших комах.
01.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Заняття з протидії булінгу (цькування)

  У школі продовжуються заходи в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". 
👮 Сьогодні для учнів 6 і 7 класів провели заняття з протидії булінгу (цькування) представники ювенальної превенції та служби у справах дітей, які ознайомили дітей з ознаками булінгу та його наслідками.
01.12.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 111