Новини


Збір коштів на тепловізійний приціл

 

Педагогічні працівники нашого закладу долучилися до збору коштів для випускника Ліпецького Павла

До нашого закладу звернулася мама випускника Ліпецького Павла з проханням підтримати збір коштів на тепловізійний приціл для бригади воїнів-зенітників прикордонної служби.

Педагогічний колектив школи не залишився осторонь. Усі працівники з готовністю долучилися до ініціативи та внесли власний посильний вклад у допомогу нашим захисникам. Ми пишаємося Павлом, його побратимами та всіма військовими, які щодня боронять нашу країну.

Щиро дякуємо всім, хто підтримує наших героїв! Разом — наближаємо перемогу.

 

25.11.2025 | Aдмін | Читати далі

День пам’яті жертв голодоморів

 

22 листопада  ми вшановуємо пам’ять мільйонів невинно загиблих під час Голодомору – однієї з найтрагічніших сторінок історії України. Це день скорботи, пам’яті та нагадування про ціну нашої свободи.

Ми схиляємо голови перед тими, чиє життя було обірване штучним голодом. Нехай світло свічки пам’яті назавжди зберігає правду про цю трагедію та об’єднує нас у спільній відповідальності – не допустити подібного ніколи знову!

О 16:00 ми запалюємо свічку пам’яті, де б ми не були, щоб вшанувати кожну зірвану долю та кожне серце, яке перестало битися в ті страшні роки.

Вічна пам’ять жертвам Голодомору.

 

25.11.2025 | Aдмін | Читати далі

20 листопада - День захисту дітей!

 

20 листопада - День захисту дітей!

Ми ще раз нагадуємо собі й світу: діти – це наше майбутнє, наша надія та наша найбільша цінність. Нехай кожне дитинство буде щасливим, мирним і захищеним.

Протягом дня вчителі проводили з учнями різні інтерактиви на уроках – від веселих завдань до творчих активностей, які подарували школярам гарний настрій та нові враження.

Трішки магії дитинства для всіх: учні мали змогу побачити своїх учителів у незвичному образі – такими, якими вони були у дитинстві. Адже в душі кожен дорослий теж залишається дитиною.

Психологічна служба школи влаштувала танцювальний флешмоб для учнів 5-х класів, а великі перерви стали справжніми музичними паузами радості – з танцями, піснями та усмішками.

Нехай у кожної дитини буде місце, де її чують, підтримують і надихають!

 

25.11.2025 | Aдмін | Читати далі

ІІ МІСЦЕ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ «ПЛІЧ – О – ПЛІЧ»

15 листопада наша команда учнів 5-9 класів виборола почесне друге місце у змаганнях з легкої атлетики в межах змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Спортивний характер, наполегливість і сила духу наших учасників вкотре довели, що ми – команда, здатна на великі результати! Щира подяка вчителю фізкультури Світлані Семенівні Чурбановій за професійну підготовку, підтримку та натхнення, які допомогли нашим спортсменам досягти цього результату.

Особливо радіємо за учнів 3-4 класів разом із вчителем фізкультури Катериною Валеріївною Шпачук, які вперше взяли участь у змаганнях. Для них це стало не лише новим досвідом, а й джерелом мотивації та справжньою жагою до майбутніх перемог.

Пишаємось кожним спортсменом і дякуємо за їхню працю та позитивний приклад для всіх учнів ліцею!

 

25.11.2025 | Aдмін | Читати далі

ІІ МІСЦЕ З БАСКЕТБОЛУ! «ПЛІЧ – О – ПЛІЧ»

У межах територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед учнів 9-11 класів 15 листопада наша команда продемонструвала справжній спортивний характер, злагоджену гру та наполегливість, що принесло їй впевнене друге місце! Особлива подяка вчителю фізкультури Віктору Михайловичу Вергелісу за професійну підготовку, підтримку та віру в команду. Хочемо відзначити наших спортсменів: Гавришка Михайла, Латюка Давида, Шедова Андрія, Демчукова Вадима, Сопільняка Давида, Віша Олександра, Вусатенка Дениса, Требуха Дениса, Олеська Андрія та Ліщищена Андрія – саме ваша праця, старання та взаємопідтримка стали основою цього успіху!

 

25.11.2025 | Aдмін | Читати далі

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 10 по 15 листопада приводився «тиждень безпеки дорожнього руху». Протягом цього тижня учні нашої школи активно долучалися до заходів, присвячених безпечній поведінці на дорозі. Ми нагадали дітям про важливість дотримання правил, уважність пішоходів і водіїв, використання світловідбивних елементів та відповідальність кожного учасника дорожнього руху.

Через цікаві активності, практичні заняття та бесіди школярі ще раз усвідомили: безпека – починається з нас самих.

Дякуємо всім учителям та учням за участь і небайдужість!

 

25.11.2025 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Всього новин: 175