Новини


Загальнонаціональний Президентський проєкт

 

   Учні нашої школи братимуть участь у загальнонаціональному Президентському проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», основною метою якого є популяризація спорту серед учнівської молоді, залучення максимальної кількості учнів до занять фізичною культурою, формування у них лідерських якостей, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти.

    У межах проєкту заплановано проведення спортивних змагань із п’яти видів спорту, які є найбільш популярними та доступними: баскетбол, волейбол,  спортивне орієнтування, футзал та черлідинг.

Логотип проєкту символізує двох людей, які стоять пліч-о-пліч і переможно здіймають руки вгору. Це виражає взаємодопомогу, підтримку та єднання.

 

17.01.2024 | Aдмін | Читати далі

Інтерактив "Дорожня пригода"

20 жовтня завершили #МісячникЦивільногоЗахисту у школі і спільно зі співробітниками Жмеринського районного відділу поліції і Спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Ларисою Шовкалюк провели для учнів 5-их класів інтерактив "Дорожня пригода".

Через гру діти, напередодні осінніх канікул, пригадали правила дорожнього руху і правила поведінки пішохода/велосипедиста на дорозі.

 

 

23.10.2023 | Aдмін | Читати далі

Свято смаколиків "Осінній ярмарок"

20 жовтня у школі відбулося справжнє свято смаколиків!

Першокласники разом зі своїми батьками та вчителями Наталья Процюк і Жанна Зеленська об'єднали Всесвітній день хліба і Всесвітній день яблук та організували у школі "Осінній ярмарок" на підтримку Збройних Сил України!

Українські пісні, частування, веселий дитячий сміх і грн. для наших захисників/захисниць ... Дякуємо ЗСУ за можливість зробити дітям свято у школі!

 

 

23.10.2023 | Aдмін | Читати далі

Профілактика правопорушень

З метою профілактики правопорушень серед підлітків та з метою попередження їх від різних видів небезпек відбулася зустріч учнів 9-11 класів із старшим інспектором з ЮП Жмеринського РВП капітаном поліції Людмилою Вінницькою, фахівцем сектору ДСНС Володимиром Аніщенком і спеціалістом з безпеки Ларисою Шовкалюк ( Лорочка Шовкалюк )

❗️Учасники діалогу спілкувалися про  попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх. Окреме питання було присвячене проблемі жорсткого поводження з дітьми та булінгу в сучасному суспільстві.

13.09.2023 | Aдмін | Читати далі

Олімпійський урок

8 вересня у переддень Дня фізичної культури і спорту  в Україні провели традиційний загальний "Олімпійський урок" для наших учнів.

Діти привітали оплесками своїх вчителів фізкультури Віктор Вергеліс Светлана Чурбанова Світлана Шевченко Діана Мостова

На наш Урок завітав почесний гість, майстер спорту з легкої атлетики, учасник І Юнацьких Олімпійських ігор Вадим Адамчук , який привіз дітям спортивні подарунки.

 

 

10.09.2023 | Aдмін | Читати далі

Перший шкільний документ

14 червня учні 9-х класів урочисто отримали свій перший шкільний документ - свідоцтво про базову загальну середню освіту!

15.06.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Всього новин: 138

Навігація

Корисна Інформація

  Національна дитяча гаряча лінія
  Міністерство освіти і науки України

  Жмеринська міська рада

  Управління освіти Жмеринсьої міської ради

  Методичний кабінет управління освіти Жмеринсьої міської ради

  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

  Вінницька академія неперервної освіти

  Інформаційна система управління освітою

  Мої знання