Новини

Пишаємось нашою ученицею Анастасією Мосійчук (6-Г клас).

Вихованка відділення плавання Жмеринської дитячо-юнацької спортивної школи Анастасія Мосійчук представила Вінниччину у складі збірної команди області у зимовому чемпіонаті України з плавання серед кадетів та виконала на трьох дистанціях норматив ІІ-го дорослого розряду.

Змагання відбулись 16-19 березня у Полтаві та зібрали майже 270 учасників із 17 областей України та столиці нашої держави.
Анастасія Мосійчук показала гарну спортивну підготовку та виконала на трьох дистанціях норматив ІІ дорослого розряду, здобувши 942 очки в командному заліку.

Право представляти Вінниччину на Чемпіонаті України з плавання жмеринчанка виборола, здобувши три медалі обласного Чемпіонату, який пройшов у лютому цього року у Вінниці.

Юні плавці Жмеринської міської територіальної громади мають можливість досягати високих результатів завдяки своїй праці, майстерності та індивідуальному підходу до кожної дитини тренерів, а також створенню усіх необхідних для розвитку плавання умов у жмеринському «Спортивно-оздоровчому закладі «Юність», де тренуються юні спортсмени. А Програма, спрямована на розвиток плавання, що успішно реалізовується у Жмеринській міській територіальній громаді, дає можливість вихованцям Жмеринської дитячо-юнацької спортивної школи тренуватись у басейні безкоштовно.